Přístav v pondělí navštíví Šmejdi

Nechvalně proslulé prodejní akce pro důchodce se nevyhnou ani Přístavu. Míra Šimáček si hospodu pronajal pro předváděcí akci, kam pozval všechny důchodce ze Zátoky. Co uvidíte v pondělním Přístavu?
Lidé z Přístavu v celé své kráse
Lidé z Přístavu v celé své kráse
archiv Prima

reklama

Hrnce za desítky tisíc či obyčejný náramek s plíškem, jenž má zabránit infarktu za stovky korun. Takové jsou nabídky tzv. Šmejdů, prodejců nemorálně předraženého zboží zmateným důchodcům. Mezi takové obchodníky patří i Míra, jenž si pronajal na celý den Přístav, aby mohl s manipulací sobě vlastní prodat předražené produkty.

Mírovi se však jeho prodejní "večírek" příliš nevyvedl. Majitelé hospody se důchodců zastali a celou dobu narušovali prodávání štamgasti, kteří se přišli najíst. S Pepou Krupičkou, který přišel se svou novou polovičkou se Míra dokonce popral. A Pepa? Ten bude mít ze rvačky s půlitrem ještě následky...

Rozvod přišel

Pošťák zvoní vždy dvakrát, zéjmena v případě, že se jedná o nějakou nemilou zprávu. Marek Skála obálky s barevným pruhem přímo nenávidí, ale to ještě netuší, že tentokrát půjde hlavně o jeho osobní selhání než o nějaké patálie s finančním úřadem. Manželé Skálovi mají za týden první rozvodové stání u soudu. 

Tereza podala žádost o rozvod
Autor: archiv Prima Tereza podala žádost o rozvod

Marek se nejvíce obává toho, jak to bude brát jejich dospělá dcera Johana. Ta je momentálně na horách s přítelem Petrem, ale až se vrátí, její rodina už oficiálně existovat nebude. Jak tuto novinu přijme? Marek přemítá i o svém životě a historii, která byla vždy spjata s manželkou Terezou. Za chvíli bude vše jinak. Majitel hospody se rozhodne, že u soudního stání chce být, cítí potřebu důležitou kapitolu svého života, jež začala před více než dvaceti lety, uzavřít osobně. Tereza mu to rozmlouvá.

Hyena v akci

Krupice se vrací do Přístavu nejen za Markem, ale i za manželem. Najala si slavnou právničku z Prahy jako ochranu před Pepou, jenž Krupici řekl, že ji u rozvodu zničí. Hyena, jak si doktorka práv říká, se nepříjemných situací rozhodně nebojí. S Pavlínou navštíví neohlášeně chatu Krupičkových, kde najdou Pepu v milostném objetí s jeho klientkou. Bude Pavlína na Pepu žárlit? Kadeřnice z Prahy si uvědomí, že se nesmí nic uspěchat a léčit umí jen čas. 

Špinavá herecká hvězda

Syn Josého a Olgy má během natáčení filmu velký úspěch, ale náročná práce si vybírá svou daň. Dan přijíždí z natáčení pozdě a ještě k tomu mokrý a špinavý. Josému dojdou nervy a volá manažerce Sylvě. Ta vše zařídí tak, aby se to neopakovalo, a jako omluvu najde i malou roli pro Emmu, sestru Dana. Tímto gestem si dokáže zlepšit reputaci dokonce i u Libuše.

Přístav uvidíte na Primě už v pondělí ve 20.15!

reklama

reklama