Romanovi bude hrozit žaloba za znásilnění!

Pro dobrotu na žebrotu. V případě Romana Mareše se hodí spíše říct: do vězení. Jeho lesbická expřítelkyně mu vyhrožuje žalobou, která je za vlasy přitažená. Co dalšího uvidíte na Primě ve 20.15 už tento pátek?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav II (11) - upoutávka

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Roman Mareš před několika měsíci svolil k tomu, že pomůže své bývalé expřítelkyni mít dítě. Ta má momentálně přítelkyni a Roman je bezdětný čtyřicátník, což je ideální kombinace. Tak ideální to však nebylo pro jeho přítelkyni Terezu. Málem se kvůli tomu rozešli. Několik týdnů o dívkách nebylo slyšet, ale nakonec se ukázaly.

Expřítelkyně Romana těhotná není a požaduje od něj další sperma. Jenže to už si Roman dávno rozmyslel. Ženy ho chtějí donutit klidně násilím a vyhrožováním. Dokonce tvrdí, že Romana zažalují za znásilnění. Roman je zpočátku pořádně vytočený, ale pak se začne bát. Nejhorší je, že se nechce svěřovat Tereze, která má teď svých starostí dost.

Petrovi hacknuli facebookový profil

Petr se probudí do krásného dne, který mu hned zkazí jeho manažer Lukáš. Ten je vzteky bez sebe, protože si myslí, že Petr napsal na svůj profesionální Facebook opravdu nechutný vzkaz o svých fanynkách. Nicméně Petr o ničem neví. Znamená to, že mu někdo hacknul facebookový profil. Petr se nemůže ani přihlásit a vše smazat, hacker změnil heslo.

Zpěvák je zoufalý a vytočený doběla. Petr odjíždí do Prahy a Johana zůstává v Přístavu, kde má brigádu číšnice a barmanky. V Přístavu už na ni nenápadně čeká Martin Pátek, který se ji stále snaží sbalit. Na to Johana rozhodně neraguje, ale když jí nabídne pomoc s facebookovým profilem Petra, domluví se na schůzce u něj v dodávce.

Martin plánuje nechutnou lest.

Všichni chtějí, ať se Mili vrátí do Přístavu

Drak už Mili v minulém dílu nabízel, aby uklízela i kemp, ale Mili řekla rázné ne. Vaření v kuchyni jí však chybí. José se rozhodl, že ji přemluví, aby se vrátila, ale Milenka Pátková tvrdí, že nechce, ledaže by Drak udělal...

Podívejte se na Primu už tento pátek, kde ve 20.15 uvidíte nový díl Přístavu!

reklama

reklama