Rozhovor: Koho z herců natáčení s hokejisty nadchlo a přidá se k HC Olymp?

Ve 49. Přístavu jste viděli speciální scény s hokejisty z Nagana, kteří si zahráli zápas na ledě v Zátoce proti místním mužům. Martin Dejdar pozval všechny své kolegy z hvězdného týmu HC Olymp a dokonce nalákal nové herce, aby se oficiálně přidali!
Pavel Řezníček se chce přidat do HC Olymp
Pavel Řezníček se chce přidat do HC Olymp
archiv Prima

reklama

Parta ze Zátoky se utkala s legendárními hokejisty, které si zahráli Roman Čechmánek, Jiří Hrdina, Jiří Šlégr, Martin Procházka a Milan Tichý, slavní hokejisté z Nagana.

Většina z nich také patří do hvězdného hokejového týmu HC Olymp, který před lety založil Martin Dejdar, kde zápasy hrajou herci a hokejisté dohromady.

Pavel Řezníček a starý známý se přidávají

Během natáčení několika hokejových scén se zakladateli hokejového týmu podařilo nadchnout svého kolegu, který se chce k HC Olymp přidat. Není to nikdo jiný než Pavel Řezníček, jenž v seriálu Přístav hraje charismatického malíře Josého Pivodu. Pavel Řezníček však není jediný z herců, kdo se do snového týmu přidal.

"Čekáme tento týden, že Pavel přijde na první trénink. Pavel Řezníček je strašně stydlivý, říkal mi, že se to nejdřív naučí, a pak teprve přijde. Říkal jsem mu, že je úplný blázen, protože my to taky neumíme. Stejně se to už nikdy pořádně nenaučí, to je první věc, protože s tím mám vlastní zkušenosti. Sám jsem začal hrát hokej ve čtyřiceti letech. Jsme na tom v HC Olymp všichni stejně, teď je důležité, aby vůbec přišel a pochopil, že je to hlavně o zábavě. A Filip Blažek, který je jeden ze zakládajících členů se vrací také. Ten měl osm let pauzu. Hokej má zkrátka určitou magii, člověk vleze do bruslí a hned ho to chytne," vysvětluje Martin Dejdar.

 

Přístav - hokejisté z Nagana
Autor: archiv Prima Přístav - hokejisté z Nagana

 

Představitel bývalého hokejisty Martina Skály k hokeji přičichl díky práci na seriálu Poslední sezona (2006) a v seriálu Přístav se vrací k další postavě "exhokejky", jenž si v chatové osadě založí hospodu s příznačným jménem Přístav.

Martin Dejdar nám také prozradil, že se minulé pondělí díval na Přístav společně s hokejisty, kteří si v tomto dílu zahráli s ním. Ostatně, se všemi je dlouholetý kamarád.

"... s klukama jsme se sešli a dívali jsme se společně. Všichni byli nadšení a dostávali hromadu esemesek od svých kamarádů. Reakce byly pozitivní. Jim samotným se to také líbilo, byla to legrace," říká Martin Dejdar.

Další díl Přístavu uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě!

 

Ivana hledá svůj prsten u Josého
Autor: archiv Prima Ivana hledá svůj prsten u Josého

 

Podívejte se na upoutávku z pátečního dílu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (51) - upoutávka

reklama

reklama