Seriál Přístav byl komediální platformou pro dvojici Hrachovcová a Čtvrtníček. Podívejte se na nejlepší hlášky!

Úspěšný seriál Přístav se na Primě objevil na konci léta roku 2016 s Martinem Dejdarem v hlavní roli. Ten jako bývalý hokejista a učitel tělocviku utíká z velkoměsta a nešťastného manželství na venkov, kde potkává specifické postavičky jedné chatové osady. Mezi ně patří i Mili a Pátek, kteří se stali vtipnou složkou celého seriálu a studnicí hlášek! Podívejte se na to nejlepší.
Přístav - Petr Čtvrtníček v akci
Přístav - Petr Čtvrtníček v akci
archiv Prima

reklama

Prima slaví 25 let existence! A v rámci ní samozřemě patří i zábava, kterou vyrábí pro diváky. V roce 2016 nastartovala stanice FTV Prima nový komediální seriál Přístav. Ten se odehrává částečně na vodě (přesněji v hausbótu) a vypráví o nových začátcích v pokročilém věku. Život jde totiž nastartovat klidně i v padesáti, když na to přijde!

NA VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU I S BONUSY SE MŮŽETE PODÍVAT NA IPRIMA.CZ

Seriál Přístav byl specifický i hvězdným obsazením jako byl Martin Dejdar, Vanda Hybnerová, Kateřina Kaira Hrachovcová, Petr Čtvrtníček, Filip Blažek, Pavel Řezníček, Petra Hřebíčková a další. Všichni tito herci se podíleli na uvolněném pátečním večeru, kdy diváci mohli Přístav sledovat.

PRIMA SLAVÍ 25 LET! PUSŤTE SI TO NEJLEPŠÍ Z PROGRAMU ONLINE

Mili a Pátek, dvojice k popukání

Co na to řekne Mili, až se to dozví?
Autor: archiv Prima Co na to řekne Mili, až se to dozví?

Jednou z divácky nejoblíbenějších dvojic byla kuchařka a uklizečka Mili (Kateřina Kaira Hrachovcová) a její přítel (následně choť) Radim Pátek (Petr Čtvrtníček). Pátek byl samozvaným ochráncem celé osady a také obrovským "šetřílkem", zatímco Mili oplývala smyslem pro humor a životními moudry, které myslela smrtelně vážně.  Mezi jeden z jejich koníčků bylo i úžasné komolení cizích slov.

Máme pro vás jeden ze sestřihů hlášek Kateřiny Kairy Hrachovcové jako Mili:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav - Mili Best of

Přístav můžete sledovat online na www.iprima.cz

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!