Sledujte, jak Petr Čtvrtníček odbourá Kateřinu Kairu Hrachovcovou během natáčení

V pátečním dílu Přístavu jste mohli vidět i scény, jak Milenka bojuje se svým nastávajícím o to, aby nechal kozla Oldu naživu. Kateřina Kaira Hrachovcová se při ohnivém projevu Petra Čtvrtníčka odbourala, ale zachovala fazónu a scénu dohrála. Podívejte se na video.
Přístav - Milenka se odbourala
Přístav - Milenka se odbourala
archiv Prima

reklama

Radim Pátek ukradl miláčka Přístavu, kozla Oldu, aby si z něj nadělal řízečky a klobásky pro svatbu s Milenkou Hrdou. Většina diváků už si zvykla na to, že Radim nechce za nic platit, ale on sám tvrdí, že nekrade – pouze recykluje.

Kateřina Kaira Hrachovcová hraje společně s Petrem Čtvrtníčkem dvojku, která už neodmyslitelně patří k seriálu Přístav. Většina diváků se těší právě na jejich společné scény. Herci nám přiznali, že se sice drží scénáře, ale během scén často improvizují a hlášky si většinou vymýšlejí sami přímo na scéně.

To byl dozajita i případ Petra Čtvrtníčka v tomto seriálovém momentu, který na Milenku spustí na téma "mužství", jak je vidět, Kateřinu to hodně zaskočilo a rozesmálo, ale zachovala se profesionálně a scénu dohrála.

Celý díl můžete vidět na Prima PLAY.

Přístav můžete sledovat na Primě každý pátek ve 20.15!

Mili má velkou radost, že se bude vdávat
Autor: archiv Mili má velkou radost, že se bude vdávat

reklama

reklama