Spí se ti dobře, řve Roman na expřítelkyni Hanku

Milion korun českých. Takový obnos se rozhodl zaplatit Roman Mareš, majitel Přístavu, aby měl konečně pokoj a nehrozil mu soud za údajné znásilnění jeho expřítelkyně Hanky. Podívejte se na vyhrocenou scénu z pátečního dílu Přístavu.
Přístav II (23) – Roman mluví se znásilněnou

reklama

Roman Mareš je obětí vlastního dobrého skutku, který se obrátil proti němu dost nehezkým způsobem. A ještě ho to bude stát hodně ppeněz, ačkoliv to jeho přítelkyně, bývalá soudkyně, rázně odmítá. Jenže Roman se děsí soudu a nepříjemného vyšetřování. Tereza si myslí, že protistranu rozpráší na kopytech. O tom ale Roman nechce ani slyšet. Po Přístavu dokonce začne shánět někoho, kdo by mu půjčil peníze, což nebude rozhodně lehké.

S expartnerkou Hankou a její přítelkyní se dokonce znovu setká v pracovně Terezy v Zátoce. Chce se s ženami vyrovnat, aby měl už konečně pokoj. A během jednání si pro sebe rozhodně nenechá žádné žádné emoce. Všechno Hance vyčte.

Přístav II (23) - upoutávka
Přístav II (23) - upoutávka

Na co se těšit v předposledním dílu Přístavu?

Druhá řada a třiadvacátý díl Přístavu vás rozhodně nenechá na pochybách, že se budete nudit. Každou postavičku z Přístavu totiž čeká něco jiného - jeden bude slavit, druhý bude smutnit, někteří se budou vztekat.

Třeba Pepa poznává slasti rodičovství. Malý Pepa je nespavec a celá rodina tak trpí nedostatkem spánku. Petr Dvořák, mladý muzikant a přítel Johany, nakonec odsouhlasí, že Lukáš už nebude jeho manažerem a zastupovat ho bude Flusalka. Myslí si, že tak rychleji vydělá peníze a koupí pro sebe a pro Johanu byt v Praze. Dusno je i v hospodě, kde je Drtina v permanentním konfliktu s Drakem.

Flusalka vyhodila manažera Lukáše, Petrovi chce dělat manažerku ona
Autor: archiv Prima Flusalka vyhodila manažera Lukáše, Petrovi chce dělat manažerku ona

 

Přístav uvidíte na Primě již tento pátek ve 20.15!

reklama

reklama