Tady to všechno začalo! Moment, kdy to mezi Krupicí a Markem zajiskřilo

Když si naštvaná Krupice šla vyřídit účty s Markem Skálou za to, že jejímu muži valí bludy do hlavy, stalo se nečekané – mezi majitelem Přístavu a kadeřnicí to nebývale zajiskřilo. Pamatujete si tuto scénu?
Krupice to s břitvou umí
Krupice to s břitvou umí
archiv Prima

reklama

V osmém dílu Přístavu většině diváků došlo, že Krupice a Marek Skála mají něco společného. Oba dva jsou nespokojení, oba dva na útěku a možná tohle je dalo dohromady. Bohužel, každý utekl na jiné strany.

Podívejte se na Osmý díl Přístavu TADY, který vykrystalizuje vztahy podivného trojúhelníku Krupice–Krupička–Marek. Manžel Krupice se totiž zhlédl v Markovi, který mu radí, jak na dovolenou u moře (kde chce Pepa počít s Krupicí dítě). Pepa pojal dovolenou u moře za tzv. oplodňovací a tento nápad mu vnukl právě Marek svou historkou, jak počali před lety dceru Johanu.

 

Co způsobí ukradené kolo?
Autor: archiv Prima Co způsobí ukradené kolo?

 

Aby měl Pepa dostatek kvalitních spermií, rozhodl se cvičit a abstinovat (se vším), což Krupici pořádně vytočilo a jde si to vyřídit přímo se strůjcem toho nápadu. Marek se zrovna snaží v malém přístavu u svého hausbótu naostřit břitvu. Jejich výměna názorů však poukáže na pořádnou jiskru mezi dvěma uprchlíky z Prahy.

Podívejte se na scénu, která má vysloveně pořádný říz:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav - Břitva

Nové díly Přístavu uvidíte na Primě už v září!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!