Tak se Mili vyděsila k smrti! A může za to Pepa Krupička!

Co Milenku Pátkovou vylekalo k smrti? Podívejte se na exkluzivní video z Přístavu, jenž uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav II (21) – Jak se Mili lekla

reklama

Když Milenka čistí auta zakáznic Pepy Krupičky, málem se vyděsí k smrti. V autě je totiž brzy ráno člověk a vypadá to, že nedýchá? Co se to děje?

Mili má poslední dobou dost těžké týdny, kromě toho, že se starala o maminku, tak se také učí řídit, což má jako zábavu půlka Zátoky, ale Mili si chce splnit sen a dojíždět za uklízením autem do Benátek. Oficiálně řidiček nemá a bude jezdit načerno.

Kdo to leží v autě?

Nabízí se jednoduché vysvětlení, Pepa Krupička si přivezl z porodnice malého Alfonse. Pepa se o syna strašně bojí, ale to se dalo z jeho chování během těhotenství jeho přítelkyně už očekávat. Noci ale bývají krušné, malý Alfons nespí a bude celou rodinu. Náctiletá Anča je tedy pořádně vytočená a Kobliha má pořádné nervy. Ačkoliv se Pepa snažil Alfonse uspat, nic nepomáhalo, a tak se raději zdekoval do garáže, kde ho našla pracovitá Mili.

Martin si chce pronajmout ložnici
Autor: archiv Prima Martin si chce pronajmout ložnici

Sledujte páteční Přístav na Primě ve 20.15!

Uložit

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!