Takhle vypadalo první léto v Přístavu Martina Dejdara. Podívejte se na úplně první díl seriálu!

Dva roky uběhly od seriálu Přístav, kde hrál hlavní roli Martin Dejdar. Podívejte se s námi, jak vypadala seriálová premiéra Přístavu.
...si otevře hospodu jménem Přístav.
...si otevře hospodu jménem Přístav.
archiv Prima

reklama

Po řece do chatové osady připlouvá hausbót ze svého pražského kotviště s hlavním hrdinou Markem Skálou (Martin Dejdar) na palubě. Ten utíká ze života ve velkoměstě a nepodařeného manželství. Kámenem úrazu je to, že útěk hlavní postavy je tak trochu tajný...

Marek je bývalý prvoligový hokejista a čerstvě bývalý tělocvikář, který se rozhodl, že jeho život potřebuje nabrat nový vítr do plachet. Změní tedy kotviště i profesi a spolu s kamarádem z mládí, Romanem Marešem (Filip Blažek), znovu zprovozní opuštěnou hospodu Přístav v chatové osadě Zátoka. 

VÍCE SE O SERIÁLU PŘÍSTAV A JEHO POSTAVÁCH MŮŽETE DOZVĚDĚT TADY

Spolu s hospodou ožívají i lidé, kteří doteď žili svými vlastními problémy za zdmi svých chat. Dvojice kamarádů tak při budování nového byznysu potkávají nejen bodrého automechanika Krupičku s manželkou (Martin Zounar, Jitka Schneiderová), ale i místního šmíráka, bonzáka a samozvaného ochránce veřejného pořádku Radima Pátka (Petr Čtvrtníček) s jeho ujetou přítelkyní Milenkou (Kateřina Kaira Hrachovcová) a další zábavné postavičky.

Slavíme 25 let Prima zábavy, tak si připomenňte ty nejlepší humorné seriály!

Podívejte se na první díl seriálu o vodě, českém létě a nových začátcích:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (1) - Vyplouváme

 

Marek Skála (Martin Dejdar) a Romeo Mareš (Filip Blažek)
Autor: archiv Prima Marek Skála (Martin Dejdar) a Romeo Mareš (Filip Blažek)

Ivana Braunová (Kristýna Kociánová) a Lily (Olga Želenská) Radim Pátek (Petr Čtvrtníček)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!