V Přístavu se přiostří. Martin se rozhodl dostat Johanu!

Nováček Přístavu, syn Radima Pátka, je pohledný a sebevědomí mu rozhodně nechybí. Vychování občas ano. Martin se rozhodl, že Johana Skálová bude jeho. V Přístavu tak vznikají třecí plochy. Co dál uvidíte tento pátek ve 20.15?
Přístav II (10) - upoutávka

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Martin Pátek během hackování e-mailů Terezy Skálové narazil i na e-maily od její dcery Johany, která jí psala z Anglie. Johana se nedávno vrátila, ale s Martinem se ještě nepotkali. Martin shledává její maily velice okouzlující a rozhodl se Johanu získat. Jenže Johana už pěkně dlouhou dobu chodí s muzikantem Petrem, který na ni celé léto čekal.

V Přístavu tak vznikají třecí plochy, respektive jsou to dva kohouti na jednom smetišti. Martin se rozhodne "pátkovským" způsobem ukázat Johaně, že Petr Dvořák jínení hoden. Má na lepšího. A jak asi dopadne Martinovo pozvání na rande? Řekně Johana ano?

Johana se dozvěděla o dvojčeti z prázdnin

"Hodný" Adam Drak se zase předvedl. Slíbil Petrovi, že o opilecké eskapádě s Petrovou spolužačkou nic Johaně neprozradí, všechno ale přibarvil Johaně tak, aby se mohla pořádně naštvat. Diváci Přístavu žárlivé scény budoucí právničky už dobře znají. Johana vzteky nemůže spát a čeká na Petra, který se má vrátit z koncertu. Při jeho návratu mu to pořádně vytmaví.

 

Tereza má s Drakem nevyřízené účty
Autor: archiv Prima Tereza má s Drakem nevyřízené účty

 

 

Co bude Mili s Radimem dělat na stará kolena

Mili bude mít celý díl Přístavu zase ohromné množství povedených hlášek. Zatím si s Radimem užívají během parného léta v autě Radimova syna, který má klimatizaci (podle Mili klimakterium) a jsou na něj náležitě pyšní. Plánují, jak se o ně šikovný Martin postará na stará kolena. Mili se vyjádří i na účet Adama Draka. Trefně!

Šimi má konečně ženu a Kobliha fetuje

Převozníka Šimiho vyslyší všichni bohové. Konečně mu zavolá Vilma, s kterou se seznámil před pár dny. Jejich žhavé rande skonči v posteli. Možná proto, že se na něj Šimi pořádně připravil. Zatímco Šimi prožívá zamilování, těhotná Kobliha se potají vkrádá do pokoje zedníka Pišty. Ten má v pokoji starou zatuchlou skříň, kam těhotná knihovnice chodí čuchat odéry, jež jí strašně voní. Pepa ji jednoho dne hledá a najde ji v podivné pozici s Pištou. Oba dva jsou v tom však nevinně! 

Přístav uvidíte tento pátek na Primě ve 20.15!

reklama