V Přístavu se přiostří. Martin se rozhodl dostat Johanu!

Nováček Přístavu, syn Radima Pátka, je pohledný a sebevědomí mu rozhodně nechybí. Vychování občas ano. Martin se rozhodl, že Johana Skálová bude jeho. V Přístavu tak vznikají třecí plochy. Co dál uvidíte tento pátek ve 20.15?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav II (10) - upoutávka

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Martin Pátek během hackování e-mailů Terezy Skálové narazil i na e-maily od její dcery Johany, která jí psala z Anglie. Johana se nedávno vrátila, ale s Martinem se ještě nepotkali. Martin shledává její maily velice okouzlující a rozhodl se Johanu získat. Jenže Johana už pěkně dlouhou dobu chodí s muzikantem Petrem, který na ni celé léto čekal.

V Přístavu tak vznikají třecí plochy, respektive jsou to dva kohouti na jednom smetišti. Martin se rozhodne "pátkovským" způsobem ukázat Johaně, že Petr Dvořák jínení hoden. Má na lepšího. A jak asi dopadne Martinovo pozvání na rande? Řekně Johana ano?

Johana se dozvěděla o dvojčeti z prázdnin

"Hodný" Adam Drak se zase předvedl. Slíbil Petrovi, že o opilecké eskapádě s Petrovou spolužačkou nic Johaně neprozradí, všechno ale přibarvil Johaně tak, aby se mohla pořádně naštvat. Diváci Přístavu žárlivé scény budoucí právničky už dobře znají. Johana vzteky nemůže spát a čeká na Petra, který se má vrátit z koncertu. Při jeho návratu mu to pořádně vytmaví.

 

Tereza má s Drakem nevyřízené účty
Autor: archiv Prima Tereza má s Drakem nevyřízené účty

 

 

Co bude Mili s Radimem dělat na stará kolena

Mili bude mít celý díl Přístavu zase ohromné množství povedených hlášek. Zatím si s Radimem užívají během parného léta v autě Radimova syna, který má klimatizaci (podle Mili klimakterium) a jsou na něj náležitě pyšní. Plánují, jak se o ně šikovný Martin postará na stará kolena. Mili se vyjádří i na účet Adama Draka. Trefně!

Šimi má konečně ženu a Kobliha fetuje

Převozníka Šimiho vyslyší všichni bohové. Konečně mu zavolá Vilma, s kterou se seznámil před pár dny. Jejich žhavé rande skonči v posteli. Možná proto, že se na něj Šimi pořádně připravil. Zatímco Šimi prožívá zamilování, těhotná Kobliha se potají vkrádá do pokoje zedníka Pišty. Ten má v pokoji starou zatuchlou skříň, kam těhotná knihovnice chodí čuchat odéry, jež jí strašně voní. Pepa ji jednoho dne hledá a najde ji v podivné pozici s Pištou. Oba dva jsou v tom však nevinně! 

Přístav uvidíte tento pátek na Primě ve 20.15!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!