V Přístavu se roznesla veselá novina! Podívejte se na Prima PLAY

V 82. dílu jste mohli vidět oznámení, které hlavně Pepu Krupičku dojalo k slzám. Krupice je těhotná. Na co dalšího se můžete podívat v našem online archivu Prima PLAY, kde najdete všechny odvysílané díly Přístavu? Máme pro vás nápovědu.
Pepa se dozvídá novinku během hádky
Pepa se dozvídá novinku během hádky
archiv Prima

reklama

1) Nešťastný Petr

Petr tráví veškerý čas ve svém pokoji v Přístavu. Odmítá jíst, spát a rozhodně se nehodlá jakýmkoliv způsobem přizpůsobovat společnosti. Trápí se kvůli odjezdu Johany. Tereza se ho snaží nasměrovat, aby své trápení nějak využil, zatímco Mili se ho snaží rozveselit zpíváním.

2) Markétka se utopila?

Ivanka Braunová vidí Míru, který se topí a prázdný kočárek na souši. Vypadá to, že Markétka je ve vodě s Pátkem. Zachraňovací akce je pořádně dramatická. Dopadne vše dobře?

 

Ivanka nechce Markétku Šimáčkovi dál půjčovat
Autor: archiv Prima Ivanka nechce Markétku Šimáčkovi dál půjčovat

 

3) Radim daroval 10 tisíc?

Radim daruje 10 tisic do Přístavu, aby za něj pánové mohli koupit trampolínu pro děti. Nikdo to nechápe, jen on sám. On totž svým "rybolapem" málem zabil nevinného Míru Šimáčka.

4) Pepa Krupička bude jeden z nejšťastnějších mužů pod sluncem

V rámci hádky se Kobliha před Pepou zmíní, že je těhotná. Pepa je šťestím bez sebe, o dítě se s bývalou manželkou pokoušeli dlouho, ale nevyšlo to. Konečně se stane otcem!

Další premiérový díl Přístavu uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama