V Zátoce na mě koukali s nedůvěrou, ale teď mě milují, říká Jakub Kohák

V Přístavu se už v pátek objeví nová postava. Zahraje si ji s lehkostí sobě vlastní režisér, komik a moderátor Jakub Kohák. Ten nám v rozhovoru prozradil, co můžete od Adama Draka čekat.
Režisér a herec Jakub Kohák ve svém party outfitu
Režisér a herec Jakub Kohák ve svém party outfitu
Jiří Janoušek

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

V druhé sérii Přístavu, kterou můžete sledovat už tento pátek 6. ledna, uvidíte zcela novou seriálovou postavu. Je vysoký, zkušenostmi ošlehaný a na všechno má jasný názor. I takový je Adam Drak (Jakub Kohák), kterého budete pravidelně vídat na svých obrazovkách.

Zeptali jsme se Jakuba Koháka na to, jestli bude kladnou postavou. A jak tomu tak u něj už bývá, má na to svůj osobitý názor. Podívejte se na rozhovor.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav II (1) - upoutávka

Jaká bude druhá série Přístavu?

Přístav vám v prvním lednovém týdnu přinese spoustu novinek a změn. Kromě jmenovaného Jakuba Koháka jako Adama Draka uvidíte i proměnu Koblihy, kterou už čekají pouhé čtyři měsíce do porodu dítěte Krupičky. Změn je v Přístavu ale daleko více.

Nové díly Přístavu můžete sledovat už tento pátek ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama