VIDEO: Co dostala Johana od Petra k narozeninám?

Johana slaví narozeniny a její přítel Petr pro ni připravil tajnou oslavu, dokonce i se svátečním obědem. Co však daroval Johaně jako dárek? Podívejte se na video z pátečního dílu. Přístav uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.
Marek kvůli tomu bude naštvaný
Marek kvůli tomu bude naštvaný
archiv Prima

reklama

Johana rozhodně žádnou oslavu nečekala, a tak ji zástup gratulujících v Praze pořádně překvapí. Její první velká láska, Petr, se opravdu činil a připravil skvělou párty.

Johana dostala od táty Marka krásný puget, od maminky Terezy s jejím partnerem Romanem dokonce několi dárků - měla si vybrat jen jeden. A viditelně měla štastnou ruku, protože si vylosovala zájezd do Paříže pro dva. Nejspíš pojede Petr, to je jasné.

Ale co Petr dal Johaně? Podívejte se na video.

Narozeninový dárek jako téma hádky

Tereza s Marem nečekala, jak moc se Marka dotkne, že dárek nevybírali společně. Navíc, zájezd do Paříže byl poměrně drahým dárkem, který by si Marek nejspíš nemohl ani dovolit. Na Terezu je pořádně naštvaný a slízne to i Krupice, která ho nechala na oslavě samotného.

Roman s Markem se chystají na oslavu
Autor: archiv Prima Roman s Markem se chystají na oslavu

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE VIDĚT ONLINE. NAJDETE JE NA PRIMA PLAY.

Přístav uvidíte už v páte ve 20.15 na Primě!

Co dalšího uvidíte tento pátek v Přístavu? Podívejte se na upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (59) - upoutávka

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!