VIDEO: Co se děje s Romanem?

Roman se v 63. dílu zachová jako typický muž. Ti svoje bolesti a trápení totiž nejraději prožívají sami v sobě a nikomu nic neřeknou. Podívejte se na scénu z pátečního dílu Přístavu, který uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.
Tereza se nenechá rozhodit špatnou náladou Romana
Tereza se nenechá rozhodit špatnou náladou Romana
archiv Prima

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Problémy, které muži řeší akorát v sobě, vždy vyjdou na povrch jakoukoliv formou. U jinak veselého Romana je to nezvyklá skleslost, nechuť a potřeba samoty. Jenom Tereza Skálová, jeho partnerka, pozná, že se něco děje, ačkoliv ji Roman samozřejmě nic neřekl.

Několik dílů zpátky přiběhla Romanova matka do Přístavu s tím, že její manžel a Romanův otec má nejspíš milenku. Rozhodně něco tajil. Nakonec se bohužel ukáže, že sice něco tajil, ale rozhodně to nebyla nevěra. Romanův otec má nádor tlustého střeva. Roman je samozřejmě nešťastný a snaží se rodině co nejvíce pomáhat.

Roman prožívá těžké chvíle
Autor: archiv Prima Roman prožívá těžké chvíle

Tereza si všimne, že je posmutnělý, a tak pravdu z Romana doslova vydoluje. Roman se strašně bojí, co se bude s jeho otcem dít dál. Během celého dílu uvidíte i to, jak se Roman s celou věcí vyrovnává. Prozradíme vám dvě indicie: za prvé mu to příliš nejde, za druhé poprvé uvidíte Romana opravdu nepříjemného. Ale není se čemu divit.

Přístav uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě.

 

Petr se seznámí s tetou Johany (Kobliha)
Autor: archiv Prima Petr se seznámí s tetou Johany (Kobliha)

 

Podívejte se na upoutávku, co uvidíte dál v Přístavu?

Přístav (63) - upoutávka
Přístav (63) - upoutávka

 

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

reklama

reklama