VIDEO: Čtvrtníček s nahou blondýnou v koupelně

Pondělní Přístav vám ukáže i to, jak důležité je se v koupelně zamykat, Když budete mít hodně velkou smůlu, může vás v momentu překvapit Radim Pátek, kterého hraje bravurně Petr Čtvrtníček.
Přístav - koupelna
Přístav - koupelna
archiv

reklama

Blonďatá a věčně nespokojená milenka Céčka se vrací do Přístavu. Náročná kráska si stále stěžuje na to, že Přístav není dostatečně cool. A ke stěžování si má momentálně i právo. V koupelně totiž potkala Radima Pátka ve chvíli, kdy měla jen spodní prádlo.

A Radim Pátek? Ten se rozhodně nevzdává ani ve chvíli, kdy ho blondýna odkáže do patřičných mezí. Bohužel je u celé scény i Milenka, která všechno dává do pořádku. Těšte se na další scénu Radima s Milenkou.

Radim má totiž na všechno odpověď, musíte dokoukat pondělní scénu až do konce.

Céčkova milenka udělá haló u Krupičkových

Céčko se vrací na víkend se svou bývalou blonďatou milenkou, která ještě neopustila od představy, že si v Zátoce pořídí s Céčkem novou chatičku. V Přístavu se jí moc nelíbí a neustále si stěžuje, a tak se rozhodne jednat. Ptá se místní Braunovky, zda neví o nějaké chatě na prodej. Ivana ji jako vědma poradí chatu Krupičkových, prý se budou co nevidět rozvádět. Krásná blondýna však u Krupičkových rozpoutá další bitku.

 

Céčko má pro Marka zase několik rad
Autor: archiv Prima Céčko má pro Marka zase několik rad

 

Podívejte se na scénu z pondělního dílu Přístavu. Ten uvidíte ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!