VIDEO: Dívčí válka v Přístavu. Jídlo létá vzduchem!

Co uvidíte ve středečním Přístavu na Primě? Třeba to, že některé ženy se nesnesou na dvaceti metrech čtverečních. Takové pnutí je i mezi Milenkou a Pavlínou Krupičkovou. Pnutí se vyhrotilo a vzduchem létá jídlo a urážky!
S Milenkou však proběhne válka v kuchyni
S Milenkou však proběhne válka v kuchyni
archiv Prima

reklama

Milenka s Krupicí bojuje v Zátoce už od začátku. Vzpomínáte si na jejich scénu, kdy měla Krupice stejné šaty jako Milenka? Milenka manželce Pepy málem vyškrábala oči. Jenže Krupice je většinou, co se Milenky týče, nad věcí a nenechá se vyvést z míry. Do chvíle, kdy jí Milenka neřekne pravdu do očí. Nebo je to lež?

Krupice a Tereza v jednom Přístavu

Krupice se na chvíli vrátila za Markem do Přístavu a jeho dny začínají být o něco pozitivnější. Milenka v kuchyni nesnese Krupici ani ve chvíli, kdy si ona povídá v kuchyni s Radimem. Radim totiž Krupici vesele vypravuje, jak se po rozchodu daří Pepovi s jeho byznysem a ženami.

Milenka má však na rozchod Krupičkových daleko vyhrocenější názor. Tvrdí do očí Krupici, že udělala chybu a vyměnila dobrý sex za kvalitního manžela! To samozřejmě Krupici pořádně vytočí a už se neudrží.

Podívejte se na zábavnou scénu ze středečního Přístavu.

 

Opravdu se Krupice s Terezou nesnáší?
Autor: archiv Prima Opravdu se Krupice s Terezou nesnáší?

 

Co dalšího uvidíte v Přístavu?

Přístav (42) - upoutávka
Přístav (42) - upoutávka

To uvidíte už ve středu na Primě v Přístavu ve 20.15!

reklama

reklama