VIDEO: Drak má na krku žalobu. První reakce Romana? Ta vás pobaví.

Adam Drak je nejen novým majitelem Přístavu, ale také možná novým obyvatelem věznice. Tereza Skálová, pražská soudkyně, zjistila, že ho má soudit. Podívejte se na vtipnou reakci Romana, kterému pak zamrzl úsměv.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav II (3) – Drak má na krku žalobu

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Nováček z Přístavu Adam Drak má život na háku a viditelně i zákony. S nimi má trochu větší problémy, jak zjistila Tereza Skálová. Pražská soudkyně ho totiž bude co nejdříve soudit za brutální napadení policisty, což se zrovna státními orgány neodpouští.

Tereza to běží  říci Romanovi, ale ten si z toho nedělá velkou hlavu. Jenže Adam Drak také ne, všechno smete ze stolu a ještě v noci přijde za Terezou do pracovny, aby ji dal takovou nabídku. Tu Tereza samozřejmě odmítá. Je rozhodnutá celý případ smést ze stolu a předat některé z kolegyň.

Jak si užijí novou ložnici?
Autor: archiv Prima Jak si užijí novou ložnici?

Drak poruší zákon v tomto díle ještě jednou. Ve chvíli, kdy se pokusí Mili v kuchyni ošahávat, což si Mili samozřejmě nenechá ujít. Jenže, kdyby se to dozvěděl Radim, tak Adama nejspíš zabije a ve vězení skončí Pátek.

Premiérový díl Přístavu uvidíte na Primě ve 20.15 už tento pátek!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!