VIDEO: Jak je na tom Petr s jazykolamy?

V pátečním dílu Přístavu uvidíte i Petra Lexu ve své roli. Ten seriálový Petr má v nejbližší době další kolo pohovoru ve výběrovém řízení na moderátora rádia. A to bude problém, protože k roli moderátora potřebuje mluvit srozumitelně, což mu příliš nejde. Podívejte se na páteční scénu z Přístavu.
Přístav - Petr zkouší jazykolami
Přístav - Petr zkouší jazykolami
archiv Prima

reklama

Petr po telefonátu, že postupuje do dalšího kola na pozici moderátor rádia, zase stagnuje a nijak se nepřipravuje. Přitom ví, že jeho slabá stánka je mluvený projev – mluví příliš rychle.

Johana s Lukášem ho přemlouvají k tomu, aby začal studovat fonologii a v mluvení se tak zlepšil. Podle Lukáše Petr polyká koncové hlásky. Johana si zase myslí, že Petr příliš drmolí.

Petr všem narážkám na jeho dokonalosti odolává tak, že se vždy urazí. Johana ho nakonec donutí, aby pořádně cvičil a domluví mu hodiny u operní pěvkyně Braunové v Zátoce.

Přístav - Petr a jazykolami
Autor: archiv Prima Přístav - Petr a jazykolami

Pokud by Petr vyhrál post moderátora v rádiu, bude to skvělá reklama i pro Petrovu hudební kariéru podle jeho managera Lukáše. Lukáš také tvrdí, že Petr je správný typ na moderátora a na tuto pozici by se hodil. Petr o tom však pochybuje a spoustu věcí nechává náhodě, což na něm Johana nemůže vystát.

Co uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (54) - upoutávka

Podívejte se do galerie, kde vám prozradíme, proš se Mili opije:

 

 

Přístav uvidíte tento pátek ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama