VIDEO: Jak probíhalo loučení Johany a Petra? Byla to romantika?

Johanu čeká v 81. dílu Přístavu loučení s těmi nejbližšími. Odjíždí totiž na dva měsíce do Anglie. Jak proběhlo loučení? Podívejte se exkluzivně na scénu z pátečního dílu, jenž uvidíte ve 20.15 na Primě.
Přístav - Petr a Johana doma
Přístav - Petr a Johana doma
archiv Prima

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA PRIMĚ PLAY

Johana se rozhodla, že vypiluje svou angličtinu a odjíždí do Anglie. Tentokrát ne jako au-pair, kterou dělala před dvěma lety, ale bude pracovat za barem. Anglie také byla několikrát tématem hádky mezi ní a Petrem. Petrovi se zkrátka to, že budou na dva měsíce od sebe, nelíbí. A dává to najevo i během loučení s Johanou.

 Johaně se dostane dojemného rozloučení od rodičů. Marek jí dokonce uspořádá noční ohňostroj a Tereza předá velice praktický dárek pro každou ženu do divokého Londýna.

Romantické loučení? Ani omylem

A jak bude vypadat loučení s Petrem? Čekáte romantiku? Petr s Johanou další ráno zaspí o půl hodiny, a tak svoje poslední minuty spolu rozhodně neprožívají jako dva zamilovaní milenci, ale zcela prakticky – úprkem na letiště. Stihne Johana letadlo? A co bude po jejím odjezdu dělat Petr? Ten se cítí ztracen...

Proč se Krupice vrátila?
Autor: archiv Prima Proč se Krupice vrátila?

 

[[nid:]]

Co dalšího uvidíte v Přístavu?

Přístav (81) - upoutávka
Přístav (81) - upoutávka

Podívejte se na premiérový díl Přístavu už tento pátek na Primě ve 20.15.

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

 

Uložit

reklama