VIDEO: Johana má skvělý plán na léto s Petrem. Řekne ano?

Johana dostala nabídku na léto, které se jen tak neodmítá. A tak samozřejmě navrhla Petrovi, aby ho strávil s ní. Řekne Petr ano? Podívejte se exkluzivně na scénu z pátečního dílu Přístavu, který uvidíte ve 20.15 na Primě.
Přístav - Petr a Johana
Přístav - Petr a Johana
archiv Prima

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Johana má momentálně zkouškové a stále se učí. Z dalšího studijního dne ji náhodou vytrhne její táta Marek Skála se zajímavou nabídkou na léto. A jeho nabídka tak trochu prozradí, co plánuje on.

Marek se rozhodl přenechat letní hausbót Johaně s Petrem. Mohli by zakotvit u Přístavu a bydlet v něm, aby nemuseli spát v Přístavu. Johana je z toho nápadu nadšená, nikdy si ho příliš neužila, protože ho Marek používal jako "zašívárnu" jako schovávanou před rodinným životem. Fakt, že se Marek chce vzdát hausbótu na celé léto také dobře dokresluje i jeho plány na budoucnost.

Přístav - Johana s tátou
Autor: archiv Prima Přístav - Johana s tátou

Ve vzduchu se totiž stále vznáší otázka, jestli Přístav opustí a zůstane s Krupicí v Praze.

Johana se s takovou nabídkou léta pochlubí samozřejmě Petrovi. Co on na to? Podívejte se na scénu z pátečního dílu Přístavu už teď a tady.

 

Drtina si zablokuje záda a chce z toho udělat reportáž
Autor: archiv Prima Drtina si zablokuje záda a chce z toho udělat reportáž

 

Co dalšího uvidíte v Přístavu?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (66) - upoutávka

Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

 

reklama

reklama