VIDEO: Johana začíná být hysterická. Petr raději nepřijde domů!

Vztah Petra a Johany se nikdy nenesl na růžovém obláčků bez problémů. Johana se stále nemůže smířit s tím, že Petrův život se častěji odehrává na pódiu s fanynkami než s ní. Jejich hádky jsou čím dál tím vyhrocenější.
Přístav - Petr a Johana se zase hádají
Přístav - Petr a Johana se zase hádají
archiv Prima

reklama

Další téma hádky je momentálně Petrovo ponocování a paření po koncertech. Zatímco Johanka sedí každý večer u právnických skript, Petr tráví večery na párty společně s alkoholem. Domů chodí pozdě v noci a opilý.

Johana už to nemůže vydržet, a tak zase vybuchne. Problém je i to, že Petrovi kumpány vůbec nezná, netuší tak, s kým přesně tráví večer. Petr už Johanu neuklidňuje a nevysvětluje. Už je tak otrávený z jejích scén, že na jedovaté poznámky Johany reaguje podrážděně.

Johana nedávno napsala na jeho facebookovou stránku pro fanoušky krátký vzkaz, z kterého Petr sám nevyšel v dobrém světle. Petr se s Johanou znovu pohádal. Hádky však stále pokračují a vyhrocují se.

Negativní atmosféru zaznamenala i Tereza Skálová, která se raději jela "uklidit" na pár dní do Přístavu, aby nemusela přihlížet takovým hádkám.

 

Přístav uvidíte na Primě ve středu ve 20.15!

reklama

reklama