VIDEO: Jonáš ukradne Mili post šéfkuchaře. Zná na ni totiž skvělou fintu!

Milenka si brousí zuby na post šéfkuchařky v Přístavu během lovecké hostiny. Do doby, dokud se neobjeví dr. Jonáš se svými kuchařkami připravený chopit se nože. Mili se svého postu ale nechce jen tak vzdát. Jenže místní zubař zná fintu, jak kuchařku přemluvit, aby ho poslouchala na slovo.
Přístav - Milenka jako otrok
Přístav - Milenka jako otrok
archiv Prima

reklama

Podívejte se na střih z pátečního dílu, který uvidíte ve 20.15. Milenka Hrdá se svým jménem chodí momentálně po celé Zátoce hodně stylově. Je pyšná na to, že se brzy stane paní Pátkovou a začíná řešit i záležitosti okolo svatby. Třeba to, kde svatbu s Pátkem budou mít, nebo jaké svatební šaty si bude moci pořídit. Pátek ji však nechce na svatební šaty dát ani korunu.

Jak ukrást Milence post?

Naštestí má Milenka i jiné povinnosti jako blížící se loveckou hostinu. Přípravy na lovecké hody ze sraženého divočáka vrcholí. V kuchyni Přístavu to vře, protože Milenka chce být šéfovou kychyně, jak jí říká Tereza Skálová, ale objeví se tu i dr. Jonáš. Ten už své kulinářské schopnosti v Přístavu jednou předvedl a chystá se znovu, což se Milence vůbec nelíbí. Nastane pořádný souboj, jenže dr. Jonáš ji rychle přemluví.

Přístav - Milenka a zuby
Autor: archiv Prima Přístav - Milenka a zuby

Víte čím? Trochu vám napovíme fotografií a kouzelným slovíčkem ZADARMO.

Podívejte se na scénu z pátečního Přístavu. Ten můžete sledovat pravidelně každý pátek ve 20.15 na Primě!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (55) - upoutávka

Mili má velkou radost, že se bude vdávat
Autor: archiv Mili má velkou radost, že se bude vdávat

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!