Video: Jsem v p..., říká Marek o vztahu s Krupicí

To ale není žádná novinka, odpovídá mu lakonicky jeho bývalá žena. Marek Skála se stále nemůže vyhrabat z osobních problémů. Vše se mu s Krupicí zkomplikovalo. Co mu poradí Tereza?
Marek neví, co se se sebou
Marek neví, co se se sebou
archiv Prima

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Na Marka se zase poslední dobou všechno sesypalo. Může za to odchod Krupice, která byla nespokojená a nešťastná ve chvíli, kdy se z nouze musela vrátit do Zátoky, protože se jí v Praze nepovedl byznys.

Od té doby to s jejich vztahem šlo jen z kopce, Marek neřekl a neudělal nic dobře a Pavlína byla jenom podrážděná. Když si sbalila kufry a odjela zpět do Prahy, věděl, že je zle.

Svatby Milenky a Radima se neúčastní a raději se utápí ve smutku ve svém pokoji. Tereza ho jde zkontrolovat, ale dozvídá se, že všechno v jeho životě je špatně.

Marek se minulý díl znovu opil jak zákon káže. Nedokáže pochopit, proč by Krupice nechtěla být s ním v Přístavu. Ta se ale několik let pokoušela od svého manžela a života v Zátoce utéci co nejdále.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (61) - upoutávka

 

Podívejte se na scénu z pátečního dílu Přístavu, který uvidíte už ve 20.15 na Primě.

 

A klíčky od koule jsou v řece
Autor: archiv Prima A klíčky od koule jsou v řece

 

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

reklama

reklama