VIDEO: Kobliha měla baječné probuzení s Milenkou!

Kobliha vášnivou noc s Pepou Krupičkou nakonec neprožila. V Přístavu se probouzí sama s Milenou, která pro ni má opravdu speciální snídani a pár rad do života tomu. Podívejte se na páteční scénu z Přístavu.
Přístav - Milena nese snídani
Přístav - Milena nese snídani
archiv Prima

reklama

Již tento pátek na Primě ve 20.15 uvidíte další pokračování příběhu Krupičky a Koblihy. Jak to bude dál vypadat? A co si má Kobliha myslet o tom, že ji Pepa opustil a nechal v Přístavu celou noc samotnou?

Jana oblihová má po probuzení mnoho otázek a nezná na ně odpovědi. A na ty jí možná odpoví Milena, která od pana K. (pochopíte ve videu) přinesla několik obrovských koblih k snídani.

Pepa na Koblihu chtěl zapůsobit a připravil ji romanticky vyzdobený pokoj, kde po hezké večeři přespala. Kobliha však narazila, když chtěla, aby s ní Pepa strávil noc. Pepa se noblesně vypařil a ani v druhý den ráno není k zastižení.

Galantní gesto se však v tomto případě minulo účinkem. Kobliha si začíná myslet, že má Pepa nějaké sexuální problémy. S její myšlenkou se svěří Tereze, která se Pepy přímo zeptá. A vy se můžete těšit na parádní mužská gesta a dokazování mužnosti!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (58) - upoutávka

 

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15!

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

reklama

reklama