VIDEO: Krupice nachytá Pepu s jeho klientkou v posteli

Krupice se rozhodla, že se bude bránit, když jí budoucí bývalý manžel řekl, že ji u rozvodu zničí. Právnička, jež si říká Hyena, ji donutila navštívit znovu jejich společnou chatu v Zátoce. Obě dvě však čekalo překvapení. Podívejte se na scénu z pondělního dílu.
Krupice bude mít podivný moment s Markem
Krupice bude mít podivný moment s Markem
archiv Prima

reklama

Pepu Krupičku žádost o rozvod totálně zlomil. Stal se z něj nesnášenlivý, popudlivý člověk, který se mstí. teď se mu však blýská na lepší časy. I když ho vyhodily z práce, rozhodl se založit autoservis jen pro ženy. A klientky se mu jen hrnou nejen do jeho autodílny. Jedna z nich s ním dokonce tráví i společné noci. Mladou krásku si Pepa přivedl dokonce i do Přístavu, aby se s ní ukázal. Krupice tak už ví, že Pepa začíná novou kapitolu života stejně jako ona začala tu svou s Markem Skálou, majitelem Přístavu.

Milostné překvapení

Krupice se tedy vrací do Přístavu nejen za Markem, ale i za manželem společně se svou právničkou, která chce obhlídnout majetek, o který bude s Pavlínou Krupičkovou u soudu bojovat.

Pepovi se blýská na lepší časy
Autor: archiv Prima Pepovi se blýská na lepší časy

 

Jak je vidět, doktorka práv se nepříjemných situací rozhodně nebojí. S Pavlínou navštíví neohlášeně chatu Krupičkových, kde najdou Pepu v milostném objetí s jeho klientkou. Bude Pavlína na Pepu žárlit? Kadeřnice z Prahy si uvědomí, že se nesmí nic uspěchat a léčit umí jen čas. 

Přístav uvidíte na Primě už v pondělí ve 20.15!

reklama

reklama