VIDEO: Krupice sice odchází z Přístavu, ale i tak se zasmějete!

Život je třeba brát s humorem. O tom něco ví nejen Milenka Hrdá, která se snaží zjistit, co se mezi Markem a Krupicí stalo. Krupice si totiž sbalila kufry a odchází. Je to konec? Podívejte se na vtipné video.
Krupice odchází z Přístavu?
Krupice odchází z Přístavu?
archiv Prima

reklama

59. díl Přístavu jste mohli vidět, že Krupice má Zátoky zase plné zuby. Její podnikání v Praze se hodně nevyvedlo a Pavlína je celá frustrovaná. Postavičky Zátoky jí také příliš nepomáhají, zatímco se jí Tereza snaží jemně radit, Milena Hrdá s ní bojuje skoro na každém kroku.

Krupice zkrátka dál trpí v Zátoce jako obyčejná kadeřnice v provizorním kadeřnictví v Přístavu. Její exmanžel jí stále posílá zákaznice. Krupice je frustrovaná a vztek si vybíjí na Markovi, který ji chce přimět, aby si užívala a měla radost i z takových dnů. Když Marek pošle Krupici za další "klientkou", z které se vyvrbí pudl s katastrofálním sestřihem, Krupice se urazí, sbalí se a odjíždí do Prahy.

Marek se kvůli jejich hádkám znovu opije, jak zákon káže. Chce následovat Krupici, ale není to tak lehké.

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (60) - upoutávka
Milenka si bude zkoušet svatbu
Autor: archiv Prima Milenka si bude zkoušet svatbu

 

 

Přístav uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

reklama

reklama