VIDEO: Kuchtění Petra pro Johanu je roztomilost sama!

Johana má narozeniny a Petr připravuje tajnou oslavu společně s hostinou. Bude se konat kuchařská katastrofa? Podívejte se na scénu z pátečního dílu Přístavu.
Petr se snaží vařit
Petr se snaží vařit
archiv Prima

reklama

Notebook na lince, kamarád k ruce a pohled, který říká: naprosto netuším, co dělám. To vás čeká už v pátek, kdy budete sledovat Petra, jak vaří s Lukášem pro Johanu a její rodinu.

Petrovo menu je následujicí - steaky, které ještě nikdy nedělal a dort. Ani v jednom chodu se necítí pevný v kramflecích. A Lukáš také nevypadá, že by v kuchyni trávil véíc než nutné množství času, aby se najedl.

Každopádně pro Johanu to bude velké překvapení. A co dostane Johana ke svým jednadvacátým narozeninám? To bude téma hádky mezi Terezou a Markem. Odnese to však i Krupice.

I oslava se někdy může pořádně zrvtnout. Podívejte se na snažení Petra a Lukáše. Jak myslíte, že jejich kuchtění dopadne? Bude to katastrofa, nebo se pánové nakonec vyhoupnou na pozici šéfkuchařů?

Jak jsme vás informovali, reálný Petr Lexa by takové vaření nejspíš zvládl levou zadní podle jeho Instagramu:

Přístav - Petr Lexa vaří

Jaké menu by pro Johanu vytvořil "hospodyňka" Petr Lexa?

 

Roman s Markem se chystají na oslavu
Autor: archiv Prima Roman s Markem se chystají na oslavu

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE VIDĚT ONLINE. NAJDETE JE NA PRIMA PLAY.

Přístav uvidíte už v páte ve 20.15 na Primě!

Co dalšího uvidíte tento pátek v Přístavu? Podívejte se na upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (59) - upoutávka

reklama

reklama