VIDEO: Malá Linda poučuje Jonáše o správné četnosti sexu ve vztahu

Dnešní děti toho vědí o dost více než my v jejich věku. Doba postupuje, zatímco my stárneme a dnešním standardům už nestačíme. Tak se cítí dr. Jonáš, jenž má problémy s potencí a ještě k tomu mu radí jeho vlastní jedenáctiletá dcera! Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu.
Jonáš dělá s dcerou buchty
Jonáš dělá s dcerou buchty
archiv Prima

reklama

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Ani bývalý seladon jako je dr. Jonáš nemládne. Do jeho života se začaly vkrádat negativa stárnutí. Třeba to, jež brání milostnému životu s jeho přítelkyní Arletou. A Jonáš se s tím rozhodl bojovat! Ale zatím je pro smích i své vlastní dceři.

Jógou proti sexu

Dr. Jonáš šel do sebe a rozhodl se zlepšit svou fyzičku cvičením jógy. Pravidelné cvičení ho v jeho věku ovšem zmáhá více, než by si přál. Sexuální život Arlety a Jonáše poněkud zaostává a do role toho, koho "bolí hlava", se momentálně dostává právě Jonáš.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (79) - upoutávka

To všechno poslouchá jeho dcera Linda, která, jak se brzy ukáže, ve svém věku dohlíží na zdravý sexuální vztah svých opatrovníků. Zároveň přichází s vítkou, že Krupičkovi to prý dělají každý den! To samozřejmě dr. Jonáše uráží a rozhodne se na narozeniny Arlety konat...

 

Drtina přestřihává pásku
Autor: archiv Prima Drtina přestřihává pásku
[[nid:]]

 

Přístav uvidíte na Primě už ve 20.15 tento pátek!

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

 

reklama

reklama