VIDEO: Mára se vrátil ve chvíli, kdy se řeší, zda je prezident kretén!

V hospodě Přístav bude jako vždy zase pořádně veselo. Za Céčkem přijela milenka, ale Céčko musel dělat, že ji nezná. A v tu chvíli se vrací na místo činu i Marek Skála. Do té doby nezvěstný spolumajitel Přístavu. Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu.
Marek se náhle objeví ve dveřích
Marek se náhle objeví ve dveřích
archiv Prima

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Že by se Marek Skála konečně probral a začal řešit situaci s Přístavem? Roman Mareš mu totiž po hádce s Terezou zavolal a chce od něj slyšet resumé. Nejen kvůli sobě, ale hlavně kvůli ostatním lidem, kteří potřebují znát další budoucnost Přístavu. Jako první přišel starosta, zda má prodloužit smlouvu. José také čeká na odpověď, zda by se nemohl ujmout jako zastupitel Marka Skály.

Roman však netušil, že se Marek objeví tak brzy ve dveřích Zátoky. Ani tak nemá Marek tušení, že ho čeká jedno z nejtěžších rozhodnutí v životě. Buď opustí Krupici a Prahu, nebo opustí svůj přístav jménem Přístav, který tak pracně celý rok budoval. Dokonce přežil i ty nejhorší časy - zimu bez všech turistů, cyklistů a většiny starousedlíků.

Ve vzduchu se stále vznáší otázka, jestli Přístav opustí a zůstane s Krupicí v Praze. To vše uvidíte na Primě už ve 20.15 v pátek.

 

Drtina si zablokuje záda a chce z toho udělat reportáž
Autor: archiv Prima Drtina si zablokuje záda a chce z toho udělat reportáž

 

Co dalšího uvidíte v Přístavu?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (66) - upoutávka

Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

 

reklama

reklama