VIDEO: Marek chce utéct ze Zátoky, Roman ho málem zabije!

Marek je po pondělní noci s Krupicí rozhodnutý obrátit svůj vlastní život naruby. Je mu jasné, že pokud bude chtít být s Krupicí, bude muset opustit Zátoku. A když to řekne Romanovi, strhne se hotové peklo. Podívejte se na ukázku ze středečního dílu Přístavu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav – hádka Romana s Markem

reklama

Až Krupice oznámí svému manželovi Pepovi, že ho opouští kvůli majiteli Přístavu, nastane hotové peklo. To ví oba milenci a s katastrofou na poli vzájemných vztahů počítají.

Markovi je jasné, že s Krupicí v Zátoce zůstat nemůžou. Krupice do Zátoky nepatří a už od začátku chtěla pryč. Byla ochotná odejít i sama. Zároveň je Markovi jasné, že až se jejich milostná aféra provalí, tak mu to dají místní pořádně sežrat. Nejrozumnější se pro něj jeví útěk zpět do Prahy.

A co Roman?

Ale stojí to opravdu za to, odcházet zpět z místa, odkud před půlrokem utíkal. A co na to Roman, který by v bysnysu samotný nemohl pokračovat. Nechá Marek Romana napospas osudu a opustí kvůli Krupici Přístav?

Roman má na jeho konání jednoznačný názor. Jejich výbušnou hádku můžete vidět už teď v ukázce.

 

Krupice je nenápadná
Autor: archiv Prima Krupice je nenápadná

 

Sledujte na Primě ve středu ve 20.15 další díl Přístavu!

reklama

reklama