VIDEO: Marek se přiznal Tereze, že někoho má. Přizná se Tereza?

Pepa se vrátil z nemocnice a dělá Pavlíně i Markovi Skálovi učiněné peklo ze života. Marek už cítí potřebu pohnout se sým životem a rozhodne oznámit Tereze, že chce rozvod. Jeho manželka má však také jedno tajemství. Řeknu mu to Tereza?
Roman a Marek s Terezou. Bude dusno!
Roman a Marek s Terezou. Bude dusno!
archiv Prima

reklama

Pepa Krupička vysloveně šikanuje své okolí. První na ráně je hlavně Krupice, která má máslo na hlavě a Pepa ji dává všechno pořádně sežrat. Krupice se i přesto, že sama vidí, jak se Pepa hrozně chová, rozhodla v tom nejhorším s Pepou zůstat. Její život v Praze se tak vzdaluje jako právě projíždějící rychlík. Ten rychlík je však cesta do života, ke kterému se před nějakou dobou odvážně rozhodla. Všechno je teď ale jinak.

Markovi se představa o společném životě s Krupicí poněkud hroutí. Ačkoliv věděl, že jejich soužití bude dost problematické, když se Krupice chce vrátit za každou cenu do Prahy, netušil, že Pavlína vezme Pepovo popálení na svoje bedra a cítí obrovskou vinu. Místní kadeřnice zkrátka nedokáže Pepu opustit, společný život s Markem se tak možná odkládá na neurčito. A tak se Marek rozhodne sám k ráznému řešení. Jde všechno říct Tereze...

Přístav (33)  - Obrázek 2
Autor: archiv Přístav (33) - Obrázek 2

Dokonce sebere veškerou odvahu a řekne jí s kým má poměr. Tereza svému manželovi nechce být nic dlužná. Je však otázka, jestli má odvahu na to říct Markovi pravdu. A možná tak zničit jeho úsilí za poslední půl rok začít znovu.

Podívejte se na scénu z pondělního Přístavu, který uvidíte na Primě ve 20.15!

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15!

reklama

reklama