VIDEO: Marek se ztratil! Všichni se bojí, aby si něco neudělal!

Ve shonu, kdy se v Praze u Skálových balí Johanka s Petrem na víkendové hory, zvoní Romanovi telefon. Marek neotevřel hospodu a nikdo neví, co se s ním děje. Štamgasti se obávají nejhoršího. Marek má totiž plno důvodu, proč všechno zabalit.
Co na to Marek?
Co na to Marek?
archiv Prima

reklama

Důvodů, proč by se Marek na všechno mohl vykašlat, je hned několik. Na tom se shodli všichni štamgasti stepující v zimě před zavřeným Přístavem. Právě se rozvádí se svou manželkou, jeho přítelkyně žije v Praze a do hospody, kterou napůl koupil s Romanem nikdo nechodí.

Aby toho nebylo málo, Roman mu odloudil manželku. Marek tak ztratil v jeden moment nejlepšího kamaráda a největší lásku (ikdyž ta, jak musíme uznat, už dlouho pouze zkomírala). Telefonát Romana zastihne u Skálových v bytě, kde se Johana s Petrem balí na lyže. Johana se o otce bojí a odmítá odjet, dokud nebudě vědět, že je táta v pořádku.

Tereza podala žádost o rozvod
Autor: archiv Prima Tereza podala žádost o rozvod

Tereza před vlastní dcerou musí hrát, že je nad věcí, sama ale umírá strachem, aby se Markovi, věčnému smolařovi, nic nestalo. Roman se rozhodne okamžitě vyrazit do Zátoky.

Jak to dopadne? Podívejte se už teď exkluzivně na scénu z pondělního dílu Přístavu, který uvidíte ve 20.15 na Primě!

Chcete vidět fotografie focené Kateřinou Kairou Hrachovcovou?

reklama

reklama