VIDEO: Milenka je už manželkou!

Mili se konečně splnil sen a stala se manželkou svého přítele Romana Pátka. Když schází ze svého svatebního pokoje, má se svým zaměstnavatelem opravdu hodně zajímavý rozhovor.
Milenka má vyrážku
Milenka má vyrážku
archiv Prima

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15 a máte se na co těšit. Končí veselící se období, začínají kocoviny a vystřízlivění. Přístav si však udrží stále svůj humor. Milenka je šťastnou nevěstou, která má další plány do života. Svoje sny má i Radim Pátek, který se bude snažit zajistit své manželce lepší budoucnost. O tom ale až později.

Ve scéně z pátečního dílu Přístavu uvidíte, jak šťastná je Milenka, kdy si konečně může říkat "manželka". To samozřejmě požaduje nejen po svém okolí, ale hlavně po Radimovi, jenž ji tak odmítá říkat. Ona ho však tomu naučí.

Radim pro změnbu odmítá zaplatit plnou cenu svatby, která činí krásných devět tisíc korun. Romanovi dá pouhých pět tisíc s tím, že zbylé čtyři tisíce si Mali odpracuje na místě.

Jak dopadne svatební ráno po svatební noci, která se nezdařila?
Autor: archiv Prima Jak dopadne svatební ráno po svatební noci, která se nezdařila?

 

Co dalšího uvidíte v Přístavu? José přijíždí z Itálie

José se vrací z Itálie, aby oznámil okolí, že jeho dosavadní život končí. S Olgou bohužel hádku o děti prohrál, děti chtěly zůstat s maminkou. José se tedy vrací do Čech jako úplně někdo jiný...

Podívejte se na upoutávku Přístavu:

Přístav (62) - upoutávka
Přístav (62) - upoutávka

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

reklama