VIDEO: Mili chce dítě! Jak Radima přemluví?

V Pátek večer začnou Mili tikat biologické hodiny. Mít dítě je pro Radima ale problém. Hlavně ten finanční. Jak se ho pokusí Milenka přemluvit? Podívejte se na video z pátečního dílu.
Mili se snaží přemluvit Radima, aby měli dítě
Mili se snaží přemluvit Radima, aby měli dítě
archiv Prima

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Mili se podezřele ochomýtá okolo malé Markétky, dvouleté dceři Ivany Braunové. Ačkoliv si Milenka svůj sen nedávno splnila konečně se po mnoha úskalích vdala za svého Radima Pátka, chce něco nového.

Nejslavnější šetřílek ze Zátoky se se svatbou plácl přes kapsu. A to všechno kvůli Mili a jejímu štestí. Ale jak se říká, žena nikdy nedá pokoj, dokud to nedostane a Mili má novou touhu a životní plán. Nikoho nejspíš nepřekvapí, že je to dítě. Mili je zatím bezdětná, zatímco Radim už jednoho syna má. Ten už je skoro dospělý a Radim na něj podle Mili platí opravdu hodně celou jednu tisícovku za měsíc!

Mili je jasné, že Radim si dítě rád odpustí kvůli finanční stránce. A tak to na něj zkusí jinak už si vůbec Radim spočítal kolik stojí antikoncepce?

 

Radim je v nesnázích. Jak se zachová?
Autor: archiv Prima Radim je v nesnázích. Jak se zachová?

 

Vše uvidíte už v pátek na Primě ve 20.15!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay nebo každou středu opakování dílu na Prima Love v 17.25.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (64) - upoutávka

 

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

 

reklama

reklama