VIDEO: Mili má teorii o ženské svobodě, poslechněte si ji!

70. díl Přístavu bude ve znamení ceremoniálu. Svatba Ivanky Braunové se stane poněkud napínovou ve chvíli, kdy má nevěsta pořádné zpoždění. Svatebčané a hlavně ženich začínají být nervózní a Mili se vytasí s terorií o svobodě. Podívejte se exkluzivně na scénu z pátečního Přístavu!
Mili má o zpoždění Ivanky svou teorii
Mili má o zpoždění Ivanky svou teorii
archiv Prima

reklama

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Ivanka Braunová s Mírou Šimáčkem plánovala dlouho svatbu a konečně přišel den D. Svatebčané čekají u romantického kostelíku a ženich Míra začíná přešlapovat. Nevěsta nikde. Mili se snaží zachránit situaci svým vlastním stylem a prozradí něco o ženské tradici těsně před svatbou. Ženy podle ní musí naposledy obejmout svobodu!

Mili ji ale samozřejmě před svou vlastní svatbou objímat nemusela, protože i uvázaná řetězem by se přece s Radimem Pátkem cítila svobodně! Její slova samozřejmě příliš nepovzbudila Míru Šimáčka, jenž si musel v hlavě během čekání přehrávat všechny hádky s Ivanou. Opravdu Ivana jako nevěsta nedojede?

Pravdou je, že Ivanu těsně před obrřadem překvapí José, jenž má na svatbu vstup zakázan. A nutně jí potřebuje něco říci...

Šimáček nervózně čeká na nevěstu
Autor: archiv Prima Šimáček nervózně čeká na nevěstu

Další premiérový díl Přístavu uvidíte na Primě už tento pátek ve 20.15. Hned po odvysílání ho najdete na PrimaPlay

reklama

reklama