VIDEO: Mili urazila Josého! Kolik měl opravdu žen?

"To jste byl teda pěknej kurevník, to přitlačte, Milenko." říká uražený José, o kterém si Mili myslela, že měl málo žen. Vtipné video z pátečního dílu Přístavu č. 66 můžete vidět už teď.
Přístav - Mili urazí Josého
Přístav - Mili urazí Josého
archiv Prima

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

V Zátoce přestane téct voda přesně chvíli, kdy se Milenka sprchuje. Ta řve, že je namydlená! A to vysloveně. Pouze v ručníku přiběhne do kuchyně, kde se ji zdrcla koprová omáčka, kterou vaří v podstatě pro celou Zátoku. Zkrátka den blbec. Ani José není příliš nadšený, nakáže Milence, aby se oblékla a neznervózňovala ho, což Mili dost zarazí.

On? Takový charakter? José Pivoda podle ní rozhodně není na žádné jednuduché triky, jež na většinu mužů platí! A v ten moment urazí Josého mužské ego! Co si o něm Mili myslí, že není dostatečně mužný? Že měl málo žen?

Ti, kdo sledovali jeho začátky vztahu s jeho manželkou Olgou ví o čem José mluví. José byl v dřívějších dobách většinu svého života velký bohém. Žil ve Španělsku a jako bezdětný si užíval života. Dokud nezjistil, že v Čechách má už deset let dvojčata po jedné vášnivé noci s Olgou Drozdovou.

Podívejte se na vtipnou scénu, která krásně popisuje mužské ego!

 

Drtina si zablokuje záda a chce z toho udělat reportáž
Autor: archiv Prima Drtina si zablokuje záda a chce z toho udělat reportáž

 

Co dalšího uvidíte v Přístavu?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (66) - upoutávka

Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

 

reklama

reklama