VIDEO: Mili žárlí na Koblihu! Bude boj?

"Ty si tak šikovná, knihovnice závodí v autě a ještě umí naporcovat divočáka," dává Janě Koblihové komplimenty Roman. U toho však stojí Milenka Hrdá, která se bojí o svou práci kuchařky. A tak se (velice humorně) snaží upozornit na svoje kladné stránky!
Mili chce, aby všichni přemluvili Pátka, aby si ji vzal
Mili chce, aby všichni přemluvili Pátka, aby si ji vzal
archiv Prima

reklama

Jana Koblihová je sestřenice Terezy Skálové, která do Zátoky přijela hlavně kvůli právnické radě, aby si mohla dupnout na svého mladého souseda, jenž celému domu ztrpčuje život. Tereza jí sice moc nepomůže, ale Janě se v klidné a dobrosrdečné Zátoce zalíbí, takže není vyloučeno, že se sem tato knihovnice nebude častěji vracet.

To by se hodilo samozřejmě i Pepovi Krupičkovi, který by Janu moc rád viděl po svém boku. Jana zatím na jeho podněty a balicí taktiky příliš nereaguje, ale není všem dnům konec. Oba dva totiž mají stejného koníčka – auta.

Do Přístavu přivezli vyšetřeného kance. Je zdravý (ale mrtvý)
Autor: archiv Prima Do Přístavu přivezli vyšetřeného kance. Je zdravý (ale mrtvý)

Ale zpět k Milence Hrdé. Muži ze Zátoky jí chtějí pomoci, a tak ji opijí. Nechápete logiku? Mili opijí proto, aby nemohla bránit "vydírací taktice" Radima Pátka.

Ostatně, Milenka má teď svých problémů víc než dost. Roman a José jsou přítomností Jany Koblihové a jejím umem naprocovat divočáka zcela okouzleni. Je snad knihovnice Kobliha lepší kuchařkou než sama Milenka Hrdá? Mili se brání!

Co uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (54) - upoutávka

Podívejte se do galerie, kde vám prozradíme, proš se Mili opije:

 

Mili chce, aby všichni přemluvili Pátka, aby si ji vzal
Autor: archiv Prima Mili chce, aby všichni přemluvili Pátka, aby si ji vzal

 

Přístav uvidíte tento pátek ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama