VIDEO: Mili zkouší na divadlo se žehličkou a dělá hip hop!

Páteční díl Přístavu bude ve znamení divadla. Špičkové ženy ukážou svůj um před špičkovými muži v Přístavu, a tak Mili pilně trénuje nejenom na zkouškách, ale i doma při žehlení. Aby ne, když Pátkovi mají půjčenou zánovní žehličku od Krupičky. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu.
Přístav - Milenka má zelenou hlavu
Přístav - Milenka má zelenou hlavu
archiv Prima

reklama

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Divadlo v Přístavu dělá teprve první krůčky, ale ženy to berou opravdu vážně. Milenka, která vždy toužila být herečkou, se připravuje velice svědomitě. A jde jí to samo s napařovací žehličkou, kterou má půjčenou od Krupičků, zatímco Kobliha doma tiše pění vzteky. Doma si totiž nemůže ani uvařit čaj ve varné konvici!

Mili se učí text Fráni Šrámka tak, že si ho zpívá a střídá různé žánry. A ten poslední, ten se jí povedl nejvíce – Milenka totiž umí i rapovat! Jestli z ní bude další Snoop Dog, uvidíte už tento pátek, ale už teď se můžete podívat na exkluzivní scénu z pátečního dílu!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (80) - upoutávka

Už teď vám můžeme prozradit, že premiéra divadla bude opravdu divoká.

 

Libuše je nešťastná kvůli Josému
Libuše je nešťastná kvůli Josému
[[nid:]]

 

Další Přístav uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě.

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

 

reklama

reklama