VIDEO: Odjeď, řve na Olgu José

V minulém dílu Přístavu jste mohli vidět, že se Olga konečně přiznala, že si v Itálii někoho našla. José to tušil celou dobu. Druhý den sbalil děti a odjeli neznámo kam. Když se vrací domů, ví, že bude muset problém řešit. Podívejte se na video z pátečního Přístavu.
Přístav - José a Olga se hádají
Přístav - José a Olga se hádají
archiv Prima

reklama

59. díl Přístavu jste mohli vidět, jak se Olga Drozdová přiznala svému slaměnému vdovci Josému, v Itálii si někoho našla. José miluje Olgu a trvalo mu hodně dlouho, než Olgu získal. Práva otce si musel vydobít, i dyž ho děti milovali přirozeně i jako kamaráda. Olga však odmítala uznat jeho otcovství hodně dlouho ze strachu. Po svatbě se dostalo Olze nabídky, která se neodmítá. Spravovat na několik měsíců svatební salon v italských Benátkách. José slibíl, že se v Čechách postará o děti.

Zatímco z něj byl slaměný vdovec, v Itálii se z Olgy stala úspěšná byznysmenka, která ale neví, kam dřív skočit. Ve všem ji tak pomáhal italský kamarád Ginno, z kterého se nakonec vyvrbil i perfektní partner. Olga chce žít v Itálii natrvalo a Josého už dál nechce.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (60) - upoutávka

Olga Josému oznámila, že si chce děti vzít do Itálie. José by je mohl samozřejmě vídat kdykoliv by chtěl. To však není tak jednoduché. José s něčím takovým rozhodně nesouhlasí. A dost ostře dá Olze najevo, že už nepatří do jeho života. Jediné, na čem mu záleží jsou jeho tři děti, které má s Olgou.

 

José děti "unesl" po hádce s Olgou
Autor: archiv Prima José děti "unesl" po hádce s Olgou

 

Přístav uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

reklama

reklama