VIDEO: Pátka uvidíte poprvé v rozpacích! Skončil v posteli s Braunovkou

Radim Pátek má sice neustále roupy, ale když přijde na věc, svou Milenku by nejspíš nikdy nepodvedl. Tedy alespoň ne se starou Braunovkou. Podívejte se na vtipnou scénu ze středečního Přístavu, kde uvidíte roztomile vyděšeného Pátka!
Co dělá Braunovka u Pátka v posteli?
Co dělá Braunovka u Pátka v posteli?
archiv Prima

reklama

Zatímco Milenka se snaží stát modelkou pro focení na Levnomat, poblíž prožívá jedna osoba ze Zátoky krizi svého života.

Milenka potká starou Braunovou, která kvůli nemoci hlasivek jako operní pěvkyně momentálně prožívá nejhorší období života. To utápí ve větším než malém množství alkoholu. Milenka se ji pokusí rozveselit, a tak jí pozve k sobě domů. Dámy to večer mohou pořádně rozjet, Radim má noční a přijde až ráno.

Ten ovšem nic netuší, a když se roztoužený ráno vrátí k Milence do postele, nachází v ní Braunovku. Radima Pátka poprvé uvidíte totálně v rozpacích!

Braunovka totiž tvrdí, že Radimovy dotyky v ní znovu probudily ženu. Radim je z toho pořádně v rozpacích a snaží se z chaty zmizet co nejdříve?

 

Za všechno může povedený večírek
Autor: archiv Prima Za všechno může povedený večírek

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (38) - upoutávka

 

Přístav uvidíte už tuto středu na Primě ve 20.15!

reklama

reklama