VIDEO: Pepa agresivně napadne Krupici v Přístavu!

Tak to je vrchol! Žárlivý Pepa, jenž se s Krupicí momentálně rozvádí, potká svou (ještě stále) manželku v Přístavu. Pepa se neudrží a bude muset dokonce zasahovat Marek.
Marek si s ním hravě poradí
Marek si s ním hravě poradí
archiv Prima

reklama

Krupice začíná pravidelně Marka Skálu navštěvovat v Přístavu alespoň o víkendech. Během týdne žije a pracuje v Praze jako kadeřnice. Její vysněný život se tak stává realitou. S Markem si užívají společné chvíle, ale druhý den ráno má Krupice problém. 

 S Pepou se Krupice následně potká omylem v Přístavu. Pepa nemůže uvěřit vlastním očím, dojde mu, že Krupice s Markem tráví veškerý volný čas a společné noci. Zareaguje velice agresivně a zraní svou manželku. Marek bude muset zásahnout. Ochrání Krupici?

Rozvod manželů je na spadnutí

Krupice se v Praze potká s právničkou, která si říká hyena. Doktorka práv se zaměřuje hlavně na ženy, které se momentálně rozvádí. Je známá tím, že exmanžele svých klientek dokáže oškubat o každý halíř ve chvíli, kdy se ukáže, že přerozdělování majetku manželů nakonec opravdu v míru neproběhne. Krupice to však stále odmítá, ačkoliv má o co bojovat. S Pepou vlastní chatu, auto a nový dům, jenž Pepa koupil jako dárek pro Krupici. Právnička ji přemlouvá, že má o co bojovat, Krupice chce mít po všem hlavně klid a stále odmítá. A tak se právnička rozhodne jednat...

 

Přístav - Bára Kodetová
Autor: archiv Přístav - Bára Kodetová

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (38) - upoutávka

Přístav uvidíte v pondělí na Primě ve 20.15!

reklama

reklama