VIDEO: Pepa krutě vyhodí Krupici z domu!

Další scéna Pepy a Krupice na sebe po jeho násilném ataku nenechá čekat. Krupice si ve svém bývalém domově nechala pár dokladů, které nutně potřebuje k zaměstnání. Pepa se však zachová neskutečně sprostě. Podívejte se na video ze středečního dílu.
Přístav - Pepa s Krupicí
Přístav - Pepa s Krupicí
archiv Prima

reklama

Krupice se nejdříve přihrne jako velká voda za Markem, aby ho mohla vášnivě políbit. Nepočítá však s tím, že ji i dnes bude čekat náročné setkání s jejím "brzy" budoucím exmanželem. Žádost o rozvod už putuje českou poštou přímo k Pepovi.

Když se Pepa s Krupicí potkají v chatě, vypadá to, že Krupička někoho čeká. Pepa si zahraje na tajemného a namluví Krupici, že je to žena. Pavlína se zachová šlechetně a popřeje mu hodně štestí v budoucím životě. Automechanik však nic takového neopětuje. Zakáže ji vzít si její osobní věci a vyhodí ji z domu.

I právnička se otočí k Pepovi zády?

Po zoufalém Pepovi chňapla jedna z nejslavnějších pražských právniček, která nabídne Pepovi, že Krupice odejde z jejich manželství zcela nemajetná. Pepa v pomstychtivé zaslepenosti souhlasí. Právnička se však dozví, že Krupice je milenkou manželka Terezy Skálové. Tereza je její kamarádka. Nechá doktorka práv Pepu na holičkách?

Podívejte se na scénu ze středečního dílu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (40) - upoutávka

 

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15 už tuto středu!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!