VIDEO: Pepa udělá vtipnou scénu. Právnička ho křivě obvinila!

Pepa v ženském časopisu sice září, ale u prvního rozvodového řízení spíš hasne. Krupiččina volba zvolit si za právničku Hyenu byla správná. Právnička se neštítí na Pepu vytáhnout cokoliv a překrucovat pravdu. Pepa je obviněn z toho, že nebyl schopný dát Krupici dítě! Ten se opravdu rozčílí!
Přístav (34) - Obrázek 1
Přístav (34) - Obrázek 1
archiv

reklama

Všichni si pamatujeme na scénu, kdy Pepa dělal všechno pro to, aby jeho spermie splnily úspěšně svůj účel. Dokonce několikrát naletěl i Šmejdům jenom proto, že měl strach, že jeho spermií není dostatečné množství nebo nejsou dostatečně kvalitní. Nakonec se však ukázalo, že Pepa oplývá 30 000 000. A Krupice bere celou dobu antikoncepci. Hyena však obrátila vše proti němu. Pepa má právo být pořádně naštvaný.

Krupici se nevyhne tvrdý rozvod

Krupice přijela do Zátoky, aby se potkala s Pepou na prvním neoficiálním rozvodovém stání. Bude to hlavně bitva dvou právníků, právnička Hyena předvede, že svou přezdívku nosí právem. Na Krupičku vytáhne všechny jeho excesy, ale bohužel i situace záměrně zmanipulované proti němu. Těhotná Pavlína neví, co má dělat.

V ženském časopisu Isabel vyšel rozhovor s Pepou Krupičkou a fotka Pepy s Milenkou je dokonce na titulní straně, což u Pepových klientek vyvolalo další rozruch. Rozvedené ženy mohou u Pepy rovnou stanovat!

 

Roman chce po Tereze dítě
Autor: archiv Prima Roman chce po Tereze dítě

 

Přístav uvidíte na Primě ve středu ve 20.15!

Chcete vědět, co se bude dít v celém dílu? Upoutávku najdete tady:

Ouško ho však překvapí

Ve středečním Přístavu zemře Radim!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!