VIDEO: Pepa vydírá Terezu. Chce číslo na Koblihu!

Páteční večer v Přístavu bude ve znamení tomboly. Tereza shání u každého obyvatele něco, co by mohl darovat. Zastaví se i u Pepy Krupičky, který požaduje výměnu. On dá dar, Tereza mu daruje telefon na její sestřenici.
Krupička chce stále číslo na sestřenici Terezy
Krupička chce stále číslo na sestřenici Terezy
archiv

reklama

Tereza Skálová, partnerka Romana Mareše,  společně s dětmi Drozdových chodí po Zátoce a vybírají věci do tomboly. Samozřejmě se musí zastavit i u Pepy Krupičky.

Něco za něco!

Pepa Krupička má sice plný sklad různých objektů a rád přispěje, ale pak ho napadne, že jeho dary mohou fungovat i jako skvělá výměna informací. Sestřenice Terezy, která jezdí ralley, ho totiž opravdu okouzlila, Pepa o ní mluví, kudy chodí. Když Terezu požádal o telefonní číslo, nechtěla mu ho dát. Co kdyby nějakou věc do tomboly vyměnil za tak drahou informaci jako je číslo Koblihy?

A bude mít velmi nešťastný úvod:)
Autor: archiv Prima A bude mít velmi nešťastný úvod:)

Kdo je Kobliha?

Pokud by někdo neznal ženu, která minulý a předminulý týden udělala pořádné haló v celé Zátoce, musíme Koblihu představit. Jana Koblihová je vdova, knihovnice, skvělá kuchařka, ale hlavně závodnice ralley (jak už jsme vás informovali). To je jeden z důvodů, proč Krupički Kobliha tak uhranula.

Pepa však miluje hlavně chytré ženy a působí to na něj jako afrodiziakum, proto od všech žen požaduje, aby mu četli před spaním. U Pepy nemá žádná šanci, pokud neumí správně číst. A musíme připomínat, že Kobliha je knihovnice? Byla by to ideální dvojice!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (55) - upoutávka
Mili má velkou radost, že se bude vdávat
Autor: archiv Mili má velkou radost, že se bude vdávat

 

Celý díl Přístavu uvidíte tento pátek ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama