VIDEO: Petr je sladkou útěchou pro Johanu

Přístav uvidíte už dnes večer a v něm i tuto scénu. Mezi Petrem a Johanou to už delší dobu klape perfektně. Vzduch se vyčistil, Johana si zvykla na Petrovo životní styl. Teď ale Johanu trápí jiné věci.
Přístav - Petr a Johana doma
Přístav - Petr a Johana doma
archiv Prima

reklama

58. díl Přístavu můžete sledovat už dnes ve 20.15 na Primě. Johana je trochu posmutnělá z toho, že další týden má narozeniny a nikdo si na ní zatím nevzpomněl. A jak se ukáže během celého dílu, rodiče na ní opravdu tak trochu zapomněli.

Nechceme je omlouvat, ale Marek má svých starostí dost, během rekonstrukce, která přišla vniveč se museli s Krupicí vrátit zpáty do Přístavu, kde Pavlína chřadne. Její vztah k Markovi začíná být velice chladný, což můžete vidět v této scéně. A Tereza se s Johanou minulý týden dost pohádala, takže na nějaké plánování oslavy nezbyl čas.

Přístav - Petr utěšuje Johanu
Autor: archiv Prima Přístav - Petr utěšuje Johanu

Od toho je tu ale Petr, který se snaží Johanu uklidnit, zatímco pro ní připravuje překvapení.

Měli diváci a divačky seriálu pravdu?

Když jsme na Facebook Přístavu umístili fotografii z této scény, většina divače se zaleklo, že Johana drží v ruce těhotenský test. To se,  jak uvidíte sami ve videu, rozhodně nepotvrdilo:-)

Podívejte se na jejich roztomilou scénu.

Krupice chce zpět do Prahy
Autor: archiv Prima Krupice chce zpět do Prahy

 

Co dalšího uvidíte?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (58) - upoutávka

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15!

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

reklama

reklama