VIDEO: Petr má před sebou den D. Dostane práci moderátora?

Páteční večer ve 20.15 na Primě uvidíte již další Přístav. Petr pokračuje ve své snaze o to získat svůj vysněný job - práci moderátora v rádiu. A nastává den D. Jak se Petrovi povede? Podívejte se na páteční scénu s předstihem!
Přístav - Petr čeká na pohovor
Přístav - Petr čeká na pohovor
archiv Prima

reklama

Petra uvidíte ještě v dnešním dílu učit se u Braunovky orální gymnastiku, aby parádně zvládal všechny situace v rádiu. I když mu učení fonetiky a jiných věcí dává pořádně zabrat, to nejtěžší ho teprve čeká. Postavit se před mikrofon v naprosto nejisté a nevyzkoušené pozici chce samozřejmě odvahu.

Petr si všímá, že v posledním kole pohovoru jsou už jen tři adepti, ale všichni mají větší zkušenosti než on sám. Dvořák sice vystupuje pravidelně na pódiu, ale mluvit a vyslovovat správně stále neumí perfektně, nemluvě o praxi v rádiu. Johana mu dokonce radí, aby během pohovoru zazpíval, když je tak nervózní. To však manager Lukáš rezolutně zamítne.

Přístav - Petr s Johanou
Autor: archiv Prima Přístav - Petr s Johanou

Nastane ukoktané finále?

Petra čeká před jehio vysněnou kariérou ještě dlouhá cesta. Nicméně, už teď vám můžeme prozradit, že na konci celého pátečního dílu se dozvíte, jak Petr dopadl. Vzali ho na post moderátora? Nebo bude okouzlovat na pódiu "jen" jako zpěvák?

A co Johana?

Zatím to s ním pár minut před pohovorem vypadá bledě. Bledá bude i Johana, jež musí doma něco velkého oznámit. Nechte se v pátek překvapit čím.

Přístav (55) - upoutávka
Přístav (55) - upoutávka

Mili má velkou radost, že se bude vdávat
Autor: archiv Mili má velkou radost, že se bude vdávat

 

Celý díl Přístavu uvidíte tento pátek ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama