VIDEO: Petr potřebuje sehnat 35 000 korun. Má problém!

Petr přijíždí do Přístavu trochu zneklidněný. Potřebuje sehnat 35 000 korun. Co provedl? Podívejte se na scénu ze středečního Přístavu.
Petr Lexa si zahraje v seriálu Přístav
Petr Lexa si zahraje v seriálu Přístav
archiv Prima

reklama

Johana se po počátečních scénách, kdy nemohla zkousnout, že její rodiče mají každý nového partnera, uklidnila. Momentálně se učí na těžkou zkoušku z práva. Zoufalou studentku překvapí Petr, který měl být na koncertě. Petr se jí svěřuje, že má obrovský problém a musí uhradit 35 000 korun. Propásl totiž jeden z koncertů.

Produkční klubu po něm chce uhradit lístky a zabookované místo koncertu. Petr samozřejmě nemá ani vindru. Johana nejdřív navrhuje vypůjčit si od mámy. To Petr ihned zamítá, ale pak je napadne spásná myšlenka. Ozvat se Lukášovi, bývalému kamarádovi, který byl do Johany zamilovaný celé léto. Kvůli tomu, že si Johana vybrala Petra, se Lukáš s Petrem přestal úplně bavit. Pomůže teď Petrovi v nouzi?

Seriálový Petr prý dává přednost kariéře
Autor: archiv Prima Seriálový Petr prý dává přednost kariéře

Pravdou je, že Lukáš nemůže o Petrovi ani slyšet. Jejich kamarádství, které začalo na gymnáziu už je dávno passé. Lukáš mu zkrátka Johanu nikdy neodpusti.

 

Za všechno může povedený večírek
Autor: archiv Prima Za všechno může povedený večírek

 

Co uvidíte ve středu v Přístavu? Podívejte se na upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (38) - upoutávka

Přístav uvidíte už tuto středu na Primě ve 20.15!

reklama

reklama