VIDEO: Petr se šel zeptat otce Johany na důležitou otázku

Dnešní Přístav uvidíte už ve 20.15 na Primě. Petr Dvořák se rozhodl vyrazit do Přístavu bez svolení Johany. Johana o ničem netuší, Petr pro ni něco tajného chystá.
Přístav - Petr sám v Zátoce
Přístav - Petr sám v Zátoce
archiv Prima

reklama

Petr se rozhodl vydat do Zátoky sám, aby se šel zeptat otce Johany na důležitou věc. Vypadá to totiž, že celá rodina Sálových tak trochu zapomněla, že jejich jediné dítě, Johana, bude mít narozeniny.

Marek se při této větě dost zhrozí, protože mu starosti dovolily zapomenout na narozeniny jediné dcery. A není se čemu divit, s jeho novou partnerkou přišly o 250 000 a Krupice sama v Zátoce znovu trpí.

Petr připravuje pro celou oslavu narozenin dokonce i jídlo. Hodlá vařit pro všechny hosty, což si u Marka s Romanem vyslouží poklonu. A neobejde se to i bez klasického ponaučení mladého Petra, aby své ženy tolik nerozmazloval.

Přístav - Petr s Johanou
Autor: archiv Prima Přístav - Petr s Johanou

Proč? Podívejte se na video.

 

Krupice chce zpět do Prahy
Autor: archiv Prima Krupice chce zpět do Prahy

 

Co dalšího uvidíte?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (58) - upoutávka

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15!

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

reklama

reklama