VIDEO: Poslední věta Krupice Markovi mluví za vše...

Praha se pro Krupici nepovedla. Ta se snaží už deset let uniknout ze Zátoky do matičky Prahy, ale další návrat se nepovedl. Krupice teď nuceně přebývá v Přístavu, kde stříhá a s Markem má opravdu hodně vážný rozhovor. Podívejte se na scénu z pátečního Přístavu.
Přístav - Krupice a Marek při vážném rozhovoru
Přístav - Krupice a Marek při vážném rozhovoru
archiv Prima

reklama

58. dílu, který uvidíte na Primě už tento pátek ve 20.15 nabídne další vhled do vztahu Marka a Krupice. Poněvadž se dlouhou dobu zdálo, že problém v Praze do křehkého vztahu nijak nezasáhl, objevuje se první prasklina na čerstvém vztahu.

Krupice se s Markem před pár dny vrátila do Zátoky po neúspěšném pokusu rozjet podnikání. Kadeřnictví se mladé ženě nevyvedlo, protože investovala peníze do místa, které ještě oficiálně neměla zakoupené, a jak se ukázalo, ústní domluva a důvěra nestačila. Kadeřnice je ze všeho otrávená, nakonec ji nezbylo nic jiného, než rozjet kadeřnictví v Přístavu. Tam si ale vjíždí do vlasů s Milenou, která ji od nepaměti nemůže vystát.

Krupice zkrátka nemá náladu a odnese to i Marek. Majitel Přístavu ji chce pozvat na oslavu narozenin Johany, ale Krupice odmítne. Tímto gestem ta dost naznačí, jak to ve vztahu s Marem vlastně vše cítí.

 

Krupice chce zpět do Prahy
Autor: archiv Prima Krupice chce zpět do Prahy

 

Co dalšího uvidíte?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (58) - upoutávka

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15!

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!