VIDEO: Pro dobrotu na žebrotu! Kobliha si myslí, že Pepa je impotent

Minulý týden jste viděli Pepu Krupičku v romantické náladě, kterou se snažil zdárně aplikovat i na svou vyhlédnutou partnerku Koblihu. Té se večeře moc líbila a očekávala, že večer zakončí společně. Ale Pepa chtěl vypadat jako gentleman. Podívejte se na celou scénu z pátečního Přístavu.
Kobliha se s Pepou konečně sblíží
Kobliha se s Pepou konečně sblíží
archiv Prima

reklama

V pátek ve 20.15 na Primě se ukáže, že i muži těžký chleba mají. Aby nevypadali jak zoufalci nejtěžšího kalibru, snaží se vypadat jako pokorní gentlemanové, kteří si na první noc s novou partnerkou chtějí počkat. Někdy však není na co. A takový přístup  k inkriminované chvíli má i Kobliha, která byla minulý pátek docela zklamaná. Z jejího zklamání se však vyrojila otázka, zda náhodou s Pepou není něco v pořádku...

Pepa impotentem

V 58. dílu se bude dále rozehrávat příběh Koblihy, jež odjela do Přístavu na slavnostní večeři s Pepou. Ten na ní chtěl zapůsobit a připravil ji dokonce i pokoj romanticky vyzdobený. Kobliha však narazila, když chtěla, aby s ní Pepa strávil noc. Pepa se noblesně vypařil a ani v druhý den ráno není k zastižení. A to byl důvod toho, proč si Kobliha začíná myslet, že se Pepa třeba stydí za svou nedokonalost (je impotent?).

Galantní gesto se tak v tomto případě minulo účinkem. Kobliha si začíná myslet, že má Pepa nějaké sexuální problémy. S její myšlenkou se svěří Tereze, která se Pepy přímo zeptá. A vy se můžete těšit na parádní mužská gesta a dokazování mužnosti!

VIDEO: Pepa vymyslel skvělý byznys. A možná najde novou partnerku!
VIDEO: Pepa vymyslel skvělý byznys. A možná najde novou partnerku!

Co dalšího uvidíte v pátečním 58. dílu?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (58) - upoutávka

 

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15!

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

reklama

reklama